Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Kënga "Hajmali" në sfond, Çiljeta i bën dedikimin romantik portierit të Partizanit: Albani im, më ka marrë shumë malli (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
Kënga "Hajmali" në sfond, Çiljeta i bën
Alban Hoxha dhe Çiljeta

Edhe një herë tjetër Çiljeta nuk ka nguruar t'i tregojë dashurinë partnerit të saj, Alban Hoxhës. 

Teksa ishte duke u bërë gati për spektaklin e kësaj të premte, në fermë është vendosur kënga e saj. Fermerja menjëherë ka nisur të këndojë dhe performuar këngën “Hajmali”, teksa ka shprehur edhe mallin që ndjen për portierin e Partizanit.

“Më ka marrë malli shumë Alban! Albani im”, i thotë Çiljeta.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga