Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Karim Adeyemi “shfrenohet”, i nxjerr Loredanës foton intime

Shkruar nga NEWSPORT
Karim Adeyemi “shfrenohet”, i nxjerr Loredanës foton intime
Karim Adeyemi - Loredana

Futbollisti i Dortmundit, Karim Adeyemi dhe “vajza jonë” shqiptare, Loredana Zefi, po shijojnë në maksimum njëri-tjetrin. Ku ndodhet Karim, e sigurt që do të gjeni dhe Loredanën, pasi çifti janë bërë të pa ndarë me njëri-tjetrin.

E së fundmi, pas disa ditëve pushimi në jug të Shqipërisë ata janë “arratisur” drejt Greqisë, ku nuk kanë munguar as fotot.

Një e tillë është publikuar së fundmi nga vetë Loredana dhe më pas dhe nga Karim. Në foto shihet 22-vjeçari teksa bën një selfie në pasqyrë me furçë dhëmbësh në gojë, ndërsa në sfond qëndron partnerja e tij e ulur në ËC.

Kjo foto intime si duket s’ka shqetësuar aspak Loredanën, madje as Karimin.

Karim Adeyemi “shfrenohet”, i nxjerr Loredanës foton intime
Fotoja e publikuar nag Karim Adeyemi

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga