Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Champions League bën bashkë Edi Ramën me Nusretin, shijojnë krah për krah fitoren e Realit

Shkruar nga NEWSPORT
Champions League bën bashkë Edi Ramën me Nusretin, shijojnë
Fotomontazh: Nusreti me Edi Ramen, skuadra e Realit

Një ndeshje plot emocione të forta u zhvillua mbrëmje ne djeshme në Wembley të Londrës. Finalja e Champions League vendosi “Galaktikët” përballë gjermanëve të Dortmundit. Pas 90 minutash lojë Real Madridi arriti të ngrejë për herë të 15-të kupën.

Kjo ndeshje mbërtheu para ekranit mijëra tifozë në të gjithë botën, ndërkohë shumë të tjerë ndodheshin në stadium. Mes emrave të njohur, ka qenë edhe kryeministri Edi Rama si dhe kuzhinieri i famshëm, Nusret.

Ka qenë vetë ky i fundit i cili në llogarinë e tij në “Instagram” ka postuar disa momente gjatë finales së madhe, ku mes tyre shihet teksa pozon me kreun e qeverisë shqiptarë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga