Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

FOTO/ Gjest fantastik, futbollisti i Salzburgut i bashkohet lojës së fëmijëve në rrugët e Elbasanit

Shkruar nga NEWSPORT

Futbollisti shqiptar i Salzburgut, Valon Berisha ka bërë një gjest të rrallë dhe për t'u përshëndetur. Në momentin që autobuzi i klubit arriti para stadiumit "Elbasan Arena", disa fëmijë po luanin me një top futbolli te parkingu i stadiumit. Futbollisti sapo zbriti nga auobuzi, iu bashkua lojës së fëmijëve duke mos treguar mendjemadhësinë që tregojnë zakonisht futbollistët e klubeve të huaja kur vijnë në Shqipëri.

salzburg2

salzburg3

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga