Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTOT që po trazojnë rrjetin, reperja shqiptare në një lidhje me lojtarin e Borussia Dortmund?

Shkruar nga NEWSPORT

Këngëtarja e njohur shqiptare e rrymës “Rap” së fundmi përflitet për një lidhje të re dashurie. Njeriu që ka fituar zemrën e këngëtares që më së shumti punon jashtë vendit thuhet se është sulmuesi gjerman i Borussia Dortmund, Karim Adeyemi.

Pas lajmeve në lidhje me këtë lidhje kanë dalë edhe foto nga mediat zviceriane dhe gjermane ku ‘’çifti” i ri shihen sëbashku. Edhe Loredana “provokon” me fotot e saj nga pushimet në Firence duke rritur dyshimet.

Në pushimet në Firence Loredana shihet pranë një mashkulli që nuk i është bërë i ditur identiteti, por ndjekësit e zjarrtë të këngëtares kanë bërë krahasime duke thënë që është Adeyemi personi në krah të saj.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga