Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Shkëlqeu këtë sezon te Partizani, Kaleb Ekuban zbulon "Tomin dhe Xherrin"

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Shkëlqeu këtë sezon te Partizani, Kaleb Ekuban zbulon

Kaleb Ekuban ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram ku shfaqet me përgatitësin atletik, Korrado Sakonen dhe trajnerin e portierëve, Mario Kapeçen.

Për këta, me batutë sulmuesi italo-ganez shkruan: "Tomi, Xherri dhe unë". Sakonen e krahason me Tomin, ndërsa Kapeçen me Xherrin, personazhe tepër të njohura këta në filmat vizatimorë.

Siç duket situata në kampin e kuq është pozitive, edhe pse tashmë pothuajse kanë dalë nga objektivi, titulli kampion.

[gallery columns="1" size="full" ids="111266"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga