Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Sadiku noton me syze dielli

Shkruar nga NEWSPORT

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku ndodhet në pishinë i zhytur në ujë dhe me syzet e diellit të vendosura. Gjatë përgatitjeve me Zyrihun, Sadiku duket se ka gjetur disa orë të lira për t'u relaksuar. Edhe pse ka dalë në stërvitje me Zyrihun, autori i golit të vetëm në Europian për Shqipërinë pritet të transferohet shumë shpejt në një ekip tjetër.

sadiku

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga