Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FOTO/ Përgatitje “speciale” nga Hollanda, Argjentina e pret pas 3 ditësh

Shkruar nga NEWSPORT

Kupa e Botës pas dy sfidave të sotme do të përcaktojë çiftin e fundit që do të përballet në fazën e çerefinaleve. Hollanda dhe Argjentina do të jetë takimi i cili do të ngjallë një interes të madhë për tifozët, pasi është një ndeshje që garanton emocione të shumta.

Hollanda ndryshe nga Argjentina, përgatitjen para kësaj sfide e ka zhvendosur në një varkë, ku lojtarët të gjithë sëbashku shijojnë rrezet e diellit mes batutave. Fokusi për ndeshjen është ndryshe në kampin tjetër, pasi ekipi Alviceleste nuk ka shumë kohë për të humbur.

FOTO:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga