Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Pasioni për ekipin nuk njeh kufij, tifozi i Partizanit bën "tatuazh" të veçantë

Shkruar nga NEWSPORT

Pasioni për ekipin e zemrës nuk njeh kufij dhe i tillë është edhe për tifozin e Partizanit në foto.

Fansi i kuq ka menduar të "gdhend" përmes një modeli të veçantë flokësh, stemën e Partizanit, ndërsa fotoja është publikuar nga në Instagram.

partizani tatu

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga