Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Nuk ka më kohë për pushim, Edi Martini nis përgatitjen me Teutën

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Nuk ka më kohë për pushim, Edi Martini nis përgatitjen
Teuta ka mbyllur pushimet e fundvitit dhe menjherë janë rikthyer në fushën e blertë. Përgatitjet për pjesën e mbetur të Superligës vijojnë të jenë intensive, pasi Teuta nuk ndodhet në kushte aspak të favorshme në renditjen e përgjithshme. Teuta e Edi Martinit mbylli vitin 2022 në vendin e fundit me 14 pikë. Veç kësaj “Djemtë e Detit” duhet të hedhin sytë nga merkato për të zëvendësuar të larguarit e dhjetorit. Sulmuesi Hebaj dhe Kapllani janë larguar, e kësisoj klubi do të marrë në konsideratë dhe huazimet e mundshme. POSTIMI: Teuta ka rinisur sot përgatitjet pas tri ditësh pushim. Pasdite durrsakët nën drejtimin e trajnerit Edi Martini dhe stafit teknik kanë zhvilluar seancën e parë stërvitore. Ekipi është stërvitur normalisht dhe grupi është në gjëndje optimale.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga