Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Nderoi Flamurtarin në sekondën e fundit, surpriza e merkatos ngre veten në qiell

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Nderoi Flamurtarin në sekondën e fundit, surpriza e merkatos

Flamurtari fitoi ndeshjen e sotme me Shkumbinin për Kupën me rezultatin 0-1 falë golit të të rikthyerit Danilo Alvesh në minutën e fundit.

Me këtë rast sulmuesi brazilian i cili erdhi te Flamurtari në mënyrë surprizë në fundin e merkatos, pasi si fillim ishte larguar nga vlonjatët drejt Turqisë, ka postuar një foto në rrjetet sociale duke shprehur kënaqësinë e madhe për debutimin në një mënyrë kaq pozitive.

"Urime të gjithëve për këtë fitore. Shumë i lumtur për debutimin tim dhe golin e shënuar në rikthimin tim te Flamurtari", shkruan Alvesh.

[gallery columns="1" size="full" ids="277307"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga