Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

FOTO/ Marash KUMBULLA reagon pas humbjes: Donim rezultat tjetër, por shpirti i skuadrës është i duhuri

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Marash KUMBULLA reagon pas humbjes: Donim rezultat tjetër, por

Sfida mes Polonisë dhe kombëtares shqiptare përfundoi me shifrat 1-0 në favor të skuadrës vendase. Kuqezinjtë nuk ia dalin dot të sigurojnë të paktën 1 pikë, pasi në përgjithësi zhvilluan një lojë të mirë, por fati ishte kundër tyre.

Një humbje që ka mërzitur lojtarët e kombëtares. Marash Kumbulla nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për këtë humbje.

“Kishim dashur që të fillonim me një rezultat ndryshe, por shpirti është ai I duhuri. Forca Shqipëri”, janë fjalët e përzgjedhura të mbrojtësi të Romës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga