Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Kryeministri RAMA publikon "foton e vitit", krah për krah me Kristiano RONALDO

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Kryeministri RAMA publikon "foton e vitit", krah për krah

Kryeministri Edi Rama duket se ka kaluar një pasdite të paharrueshme për të personalisht në Torino, ku udhëtoi për të ndjekur nga afër debutimin e Kristiano Ronaldos përpara publikut bardhezi.

Pasi ndoqi sfidën mes Juventus dhe Lazios, Kryeministri ka arritur të rrëmbej dhe një fotografi me "yllin" portugez, i cili mesa duket i ka dhuruar dhe një fanelë të tij. Një mbrëmje ëndrrash për çdo tifoz kjo e Kryeministrit, që si një tifoz i "thekur" i "Zonjës së vjetër" ka arritur të përmbushë ndoshta një dëshirë të tij të madhe për të parë një nga lojtarët më të mirë në botë me ekipin e tij.

[gallery columns="1" size="full" ids="271576"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga