Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTO/ Konfirmohet ndarja me Dzemailin, Erjona Sulejmani 'ZBULON' të fejuarin

Shkruar nga NEWSPORT

Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani vijon të jetë ndër më të komentuarat në rrjetet sociale.

Historia e dashurisë me Blerim Dzemailin ka kohë që ka përfunduar dhe tashmë në zemrën e saj ka vend vetëm për djalin e tyre dhe për Alessandro Basciano, i cili ka 'zëvendësuar' mesfushorin zvicerian.

Më e bukur se kurrë, ajo shfaqet e dashuruar në rrjetet sociale, ku publikon 'shkrepjet' më seksi. Me bikini ajo ka 'tëbuar' rrjetin, duke marrë shumë komente pozitive në postimet e saj.

Së fundmi, Sulejmani ka publikuar edhe fotografi në krah të të fejuarit të saj.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga