Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTO/ Gazetari i njohur sportiv thumbon Grida Dumën: Nuk e kuptoj, është analiste apo moderatore?

Shkruar nga NEWSPORT

Gazetari i njohur sportiv, Alban Hasani, i cili prej vitesh punon për Radio Televizionin Shqiptar në sektorin e sportit, ka thumbuar Grida Dumën me një postim në llogarinë e tij në Instagram.

Hasani shtron pyetjen: Një gjë nuk po kutpoj, Grida Duma është analiste apo moderatore?

Një pyetje ironizuese e gazetarit për moderatoren e emisionit Top Story në Top Channel. Duma ka një të shkuar politike me Partinë Demokratike dhe ndoshta, për Hasanin, moderatorja duket më shumë si analiste në tematikat që diskuton me të ftuarit teksa temat kryesore aktualisht janë zgjedhjet vendore.

[caption id="attachment_692676" align="alignnone" width="454"] Postimi i Alban Hasanit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga