Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

FORMACIONET Lazio – Milan/ Hysaj e nis nga stoli, Pioli ‘all-in’ për fitore

Shkruar nga NEWSPORT

Milani do të përballet me Lazion sonte në orën 20:45 në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 27-të të Serie A. Kuqezinjtë duan 3 pikët për t’u rikthyer te fitorja që u mungon prej 2 ndeshjesh në kampionat.

Trajnerët kanë përzgjedhur edhe formacionet titullare dhe Sarri ul në stol Elseid Hysajn, ndërsa Stefano Pioli vjen me 11-shen më të mirë në dispozicion. Te "Djalli", Calabria dhe Reijnders do ta nisin sërish nga stoli pasi sapo janë kthyer nga dëmtimi.

Formacionet zyrtare:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga