Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Finalja e kampionatit shqiptar, RTSH e sjell falas në ekranet tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
Finalja e kampionatit shqiptar, RTSH e sjell falas në ekranet tuaja
Ditën e sotme do të luhet finalja e 4-të e fazës Play-Off të kampionatit të basketbollit për meshkuj mes Tiranës dhe Besëlidhjes në sallën sportive “Feti Borova”, në orën 19:00. Bardheblutë kanë ngushtur rezultatin e përgjithshëm në 2-1 pas fitores në ndeshjen e fundit dhe sot do të kërkojnë të barazojnë për të synuar më pas përmbysjen e madhe. Fitorja e lezhianëve mbyll gjithçka ndaj sfida e sotme premton spektakël edhe në tribuna me dy tifozëritë që pritet të mbushin shkallët e sallës. Ky duel do të trasmetohet live dhe falas nga kanali publik RTSH Sport.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga