Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Jasir Asani i fiksuar pas Super Marios, mëngjërashi harron golat dhe fiksohet pas këpucëve

Shkruar nga NEWSPORT
Jasir Asani i fiksuar pas Super Marios, mëngjërashi harron golat dhe
Jasir Asani dhe kepucet me SuperMario

Jasir Asani ishte një nga lojtarët kyç në sfidën me Kroacinë. “Mëngjarashi” arriti të jepte një asist përfekt për Qazim Laçin, me këtë të fundit që do të tunde rrjetën e kroatëve dhe do t’i jete Kombëtares avantazhin.

Por në rrjetet sociale nuk po flitet absolutisht për statistikat e ish-it të Partizanit sa i takon sfidës me Kroacinë, por një tjetër detaj ka marrë vëmendjen e tifozëve. Janë këpucët që mbante veshur, të cilat ishin të personalizuara.

Në të shikohej i stampuar SuperMario. Kjo ka marrë vëmendjen e gjithë tifozëve dhe tashmë këpucët e Asanit janë bërë virale në internet, teksa kudo dëgjon të flitet për SuperMarion e Asanit.

Siç duket 29-vjeçari vazhdon ende të jetë i fiksuar me një nga filmat vizatimorë më të dashur për fëmijët. Fiksimi i tij ka bërë që Asani të “harrojë” golat me Kombëtaren dhe në mungesë të tyre ka tërhequr vëmendjen me SuperMarion.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga