Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Eros GREZDA shkëlqen jashtë fushe, harron Oriola Marashin dhe del zbuluar me partneren e re

Shkruar nga NEWSPORT

Eros Grezda ka mbetur thjesht një kujtim për kombëtaren shqiptare pasi performanca e tij me shumë ulje dhe ngritje ka bërë që trajneri Edi Reja mos ta grumbullojë më. Teksa në fushë nuk duket se po kalon ditët e tij më të mira, jashtë saj futbollisti i Manisas po shkëlqen.

Ai ishte në qendër të vëmendjes së medieve rozë për romancën me Oriola Marashin. Ndërsa tashmë sulmuesi nuk fshihet më, por ka treguar partneren e re, Ajsel Abazi. Nëse në fushë ka harruar të shënojë, jashtë saj duket se po realizon me “roveshata”...

[caption id="attachment_662487" align="alignnone" width="1440"] Grezda me partneren e re[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga