Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Foto/Duka nuk shpëton pa një ''selfie'' te Blendi

Shkruar nga NEWSPORT

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin ''Opinion'', të gazetarit Blendi Fevziu. Mirëpo siç është bërë trend kohët e fundit të gjithë figurat publike synojnë të promovojnë një imazh sa më të mirë të vetes së tyre në publik. Pavarësisht nivelit dhe seriozitetit të bisedës askush nuk mund ta mbyllë emisionin pa e bërë një ''selfie''.

Përmes fotografive ata synojnë të jenë trend në sytë e publikut. Më poshtë janë disa nga fotot e natës së mbrëmshme në emision.duka duka3duka2

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga