Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Ditë speciale për Ilir Dajën, trajneri kryeqytetas surprizohet nga Ballkani

Shkruar nga NEWSPORT
Ditë speciale për Ilir Dajën, trajneri kryeqytetas surprizohet

Ilir Daja feston sot 56-vjetorin e lindjes. Trajneri që ka bërë histori në futbollin shqiptar dhe tashmë edhe në Kosovë ka marrë urimin special nga klubi i Ballkanit.

Suharekasit, përmes një postimi në kanalin zyrtar, urojnë Dajën për këtë ditë të veçantë, si dhe e falënderojnë për arritjet në këtë sezon futbollistik. Në postimin e bërë në faqen zyrtare të klubit shkruhej:

“Urime ditëlindjen trajner Ilir Daja!

Ekipi e falënderon nga zemra për përpjekjet e tij maksimale dhe angazhimin e pandërprerë në synimet e klubit tonë. Me këtë rast përcjellim urimet më të mira për të dhe familjen e tij dhe duke i deshiruar 100 vite të lumtura e të suksesshme”.

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga