Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Dita e të dashuruarve, Cristiano RONALDO urim special GEORGINA-s

Shkruar nga NEWSPORT
Dita e të dashuruarve, Cristiano RONALDO urim special GEORGINA-s
14 shkurti është dita e të dashuruarve. Në një ditë si kjo të shumta janë mesazhet dhe urimet që çiftet i bëjnë njëri tjetrit. Edhe në botën e sportit ka mesazhe të tilla dashurie. Nëpëmjet një postimi në rrjetet sociale Cristiano Ronaldo ka uruar Georgina Rondriguez për ditën e Shën Valentinit. “Gëzuar ditën e Shën Valentinit e dashura ime. Jam shumë me fat që të kam në jetën time”, janë fjalët që ylli portugez i ka kushtuar të dashurës së tij.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga