Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Cristiano Ronaldo në superformë, por vëmendjen kryesore ia rrëmben Georgina

Shkruar nga NEWSPORT

Cristiano Ronaldo vijon të jetë në një formë të jashtëzakonshme fizike teksa është në moshën 38-vjeçare. Ylli portugez luan në Arabinë Saudite me skuadrën e Al Nassr, ku është zhvendosur edhe familja e tij.

Së fundmi, ai ka bërë një postim në rrjetet sociale duke u shfaqur në det me Georgina Rodriguez. Bashkëshortja e futbollistit ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve prej formave të saj joshëse.

Prej disa vitesh, CR7 dhe Georgina Rodriguez bashkëjetojnë, ku kanë sjellë në jetë edhe 2 fëmijë.

[caption id="attachment_718453" align="alignnone" width="470"]Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga