Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LA LIGA

VIDEO/ Goli akrobatik i Felix kalon Barçën në avantazh, katalanasit dominojnë pjesën e parë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Goli akrobatik i Felix kalon Barçën në avantazh,
Barcelona

Pjesa e parë me Cadiz dhe Barcelonës, ndeshje e vlefshme për javën e 31 të La Liga-s është mbyllur me avantazhin minimal 0-1 të miqve.

Golin për katalanasit e shënoi Joao Felix në minutën e 37’ të sfidës me anë të një roveshate. Portugezi i jep kështu avantazhin të tijëve, duke i dërguar me avantazhin minimal në dhomat e zhveshjes.

Pritet të shihet nëse Cadiz do të reagojë në pjesën e dytë, apo Barça do të marrë 3 pikët.

Goli i Joao Felix: (VIDEO)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga