Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LA LIGA

VIDEO/ Mbetet vetëm zyrtarizimi, Kylian Mbappe pranë yjeve të Realit në eventin e LaLiga

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Mbetet vetëm zyrtarizimi, Kylian Mbappe pranë yjeve të
 

Kylian Mbappe nuk i fshihet më kamerave dhe mund të konsiderohet lojtari i Real Madrid për edicionin e ardhshëm futbollistik. Ylli francez është i pranishëm në mbrëmjen gala ku po ndahen çmimet për më të mirët e sezonit në LaLiga.

Kamera ka fokusuar për një moment pikërisht Mbappen. Dhe pse eventi zhvillohet në ishullin Sardinia të Italisë, gjithçka lidhet me Real Madrid për francezin.

Kujtojmë se Mbappe përfundoi kontratën që e mbante të lidhur me PSG. Aktualisht konsiderohet lojtar i lirë dhe zyrtarizimi te klubi madrilen shihet vetëm çështje kohe.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga