Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Berat Gjimshiti "bëhet" kaubojs

Shkruar nga NEWSPORT

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe Atalantës, Berat Gjimshiti, duket se ka edhe pasione të tjera përveç futbollit. Ai ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet me një kapelë kaubojsi në kokë dhe me mustaqe të gjata të dredhura.

Gjimshiti pritet të shndërrohet në një futbollist të rëndësishëm këtë sezon tek Atalanta dhe gjithashtu të rikthehet në kombëtare pas mospërfshirjes në listën e EURO 2016.

gjimshiti

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga