Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Banderola për Rita Orën në neshjen Kosovë-Zvicër, reagon këngëtarja

Shkruar nga NEWSPORT
Mbrëmjen e djeshme u luajt ndeshja mes Kosovës dhe Serbisë e vlefshme për kualifikim në “Euro 2024”. Ndeshja përfundoi me rezultatin 2-2. Por ajo që ra në sy veç lojës së bukur ishte një banderolë e madhe për të mbështetur lojtarët e Kosovës. Në banderolë shfaqej edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ndërsa kishte një shall me flamurin e  Kosovës. Në lidhje me këtë ka reaguar edhe këngëtarja e cila ka postuar pamjet në Instatory teksa shkruan: “Të dua Kosovë, vendi im i preferuar në të gjithë botën”. [caption id="attachment_705779" align="alignnone" width="478"]Postimi i Rita Ores Postimi i Rita Ores[/caption]
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Vjosa Osmani (@vjosa.osmani)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga