Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Ilda Bejleri apo Bora Zemani, cilën zgjedhin tifozët e futbollit?

Shkruar nga NEWSPORT
Ilda Bejleri apo Bora Zemani, cilën zgjedhin tifozët e futbollit?

Cila është prezantuesja më sexy? Po më e aftë? Ilda Bejleri dhe Bora Zemani janë dy fytyrat më të klikuara në rrjetet sociale. Dy prezantueset e Supersport kanë marrë hapësira të rëndësishme në këtë sezon televiziv në Digitalb.

Ilda ka lënë “Bar Skedinën” për të marrë të shtunën e “Zona Gol” ndërsa Bora ka marrë “Bar Skedinën”.

Të dyja vajzat janë absolutisht më të kërkuarat në rrjetet sociale dhe më të klikuarat. Fotografitë hot janë prezente thuajse çdo ditë dhe një garë virtuale mes tyre nuk mungon.

Ilda numëron 266 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa Bora, si një fytyrë më e re në botën e futbollit ka vetëm 87 mijë ndjekës. Gara ka nisur dhe është premtuese, tani zgjedhin tifozët cila është më e mira. /Newsport.al

[gallery size="full" columns="2" ids="145650,145651"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga