Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Ylli i Dortmundit dhe Loredana e “djegin” në dasmë shqiptare

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Ylli i Dortmundit dhe Loredana e “djegin” në dasmë

Ylli i Dortmundit, Adeyemi dhe këngëtarja shqiptare, Loredana janë në një lidhje prej disa kohësh dhe duket se gjërat mes çiftit po shkojnë shumë mirë.

Adeyemi dhe Loredana mbrëmjen e djeshme kanë qenë të ftuar në një dasmë. Çifti në këtë ceremoni martesore ku po merrnin pjesë janë veshur në mënyrë klasike, Adeyemi me kostum të zi me këmishë të bardhë, ndërsa Loredana me një kostum të zi, me një lule të bardhë.

Mirëpo ajo që tërhoqi vëmendjen është se si ylli i Dortmundit dhe Loredana e kanë “djegur” në dasmë me vallet nën ritmin e muzikës shqiptare.

Momenti në fjalë: (VIDEO)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga