Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

VIDEO/ SHERR MASIV në ndeshjen e basketbollit mes Real Madrid dhe Partizan Beograd, i përfshirë edhe legjenda e futbollit RAUL Gonzalez

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ SHERR MASIV në ndeshjen e basketbollit mes Real Madrid dhe Partizan
Ka degraduar në përlasje fizike ndeshja e basketbollit mes Real Madrid dhe Partizan Beograd mbrëmjen e djeshme. Në një moment të përballjes, lojtari i madrilenëv, Sergio Lull bëri faull ndaj kundërshtarit dhe aty nisi i gjithë sherri banal që përfshiu të dy skuadrat, stafet por edhe disa prej spektakorëve ku i pranishëm ishte edhe legjenda e skuadrës së futbollit, Raul Gonzalez, i cili tani është trajner i ekipit U-19. Gjyqtarët fillimisht e ndërprenë ndeshjen pas këtij sherri dhe më pas e konsideruan të mbyllur takimin. Ata miratuan fitoren e Partizanit ndaj Real Madrid me shifrat 95-80 dhe rezultati i përgjithshëm në 2-0 për serbët.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga