Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

VIDEO-REAGIMI I KRYEMINISTRIT/ Lorik Cana telefonon Edi Ramën: I rashë padashje…

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO-REAGIMI I KRYEMINISTRIT/ Lorik Cana telefonon Edi Ramën: I rashë

I ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ka qenë ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana. Teksa ishte duke folur për karrierën e tij Lorikut iu desh që të përfshihej dhe në disa lojëra që dy vëllezërit, Donaldi dhe Romeo kishin përgatitur për të.

Në një sferë qelqi ishin futur disa sfida për ketë, ku duhej t’i realizonte. Një ndër to ishte që të telefononte kryeministrin Edi Rama dhe më pas t’i thontë që i kishte rënë gabim.

Dhe Loriku, kështu bëri. Telefonoi kryeminstrin dhe pasi Rama e hapi, Cana i tha: Kryeministër, më fal se i rashë padashje.

Rama: Ou thashë se u kujtove njëherë edhe ti të thuash si ke qenë a je mirë a s’je?

Më pas Loriku ja shpjegoi situatën, të cilën padyshim kryeministri Rama e priti me sportivitet.

© Video e marrë nga Youtube, kanali TopChannel Albania

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga