Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

VIDEO/ “Kam gati skemat për Kombëtaren”, Selami Jenishehri mbërrin në FSHF

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ “Kam gati skemat për Kombëtaren”, Selami Jenishehri

Selami Jenishehri ka mbërritur në Federatën Shqiptare të Futbollit. Ish deputeti shkodran i Kuvendit të Shqipërisë ndodhet aktualisht në FSHF. Është zyrtari i këtij institucioni, Andi Verçani, që ka treguar mbërritjen e tij në rrjetet sociale.

Jenishehri ka këmbëngulur prej kohësh për të pasur një takim me presidentin Armand Duka dhe me sa duket sot ka vendosur të shkojë në FSHF. Ai pati bërë edhe një letër publike para ndeshjes me Çekinë, teksa i theksonte Dukës se kishte gati “sekretin” se si mposhteshin çekët.

Edhe pse ekipi ynë përfaqësues na ka surprizuar dhe bërë krenarë të gjithëve, për Jenishehrin ka ende vend për t’u përmirësuar. Ndaj, ka kërkuar një takim me presidentin Armand Duka, këtë herë për të treguar “recetën” e 3 pikëve ndaj Moldavisë.

[video width="368" height="608" mp4="https://newsport.al/wp-content/uploads/2023/10/395783317_6539384406159755_1588602238350085775_n.mp4"][/video]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga