Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Festë e “çmendur”, të dashurat e futbollistëve bëjnë “namin” në Katar

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Festë e “çmendur”, të dashurat e
Uellsi u mposht 3-0 nga Anglia në sfidën e fundit të grupeve, disfatë që i eliminoi uellsianët nga Kupa e Botës. Pjesmarrja në Katar 2022 ishte historike për Uellsin, pasi pas 64-vitesh rikthehen protagonist në një kampionat botëror. Edhe pse u mposhtën pastër dhe u eliminian, kjo nuk ka ndaluar të dashurat e lojtarëve të uellsit të organizojnë një festë të “çmendur” në Katar. Kishte një festë në ishullin Nomos dhe pamjet tregojnë Annie Wilson, motra e Harry Wilson, duke nxjerrë në gjendje të dehur yllin. E fejuara e Chris Mepham, Jodie Francis, është filmuar duke ‘shtrydhur’ vodka direkt nga një shishe. Në festë ishin 19 bukuroshe, duke përfshirë Rebeça Naylor, e dashura e Danny Ward, e fejuara e Matt Smith Emily, si dhe e dashura e Nick Williams, Nicole Hagan. Pamjet të postuara në rrjetet sociale janë kthyer në virale, duke marrë vëmendjen e mediave për shkak edhe të rregullave të vendosura nga vendi organizator.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga