Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Tirana zyrtarizon miqësoren e radhës, në provë përballë Luftëtarit

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana zyrtarizon miqësoren e radhës, në provë

Tirana ka zyrtarizuar takimin e radhës që do  zhvillojë në kuadër të përgatitjeve përpara nisjes së pjesës së mbetur të kampionatit. Bardheblutë do të luajnë një miqësoren përballë Luftëtarit.

Takimi është përcaktuar të luhet ditën e shtunë në orën 14:00, në stadiumin “Selman Stermasi” , që do të jetë dhe prova e fundit përpara nisjes së kampionatit të Superligës.

Ndeshja e ditës së shtunë do të jetë një mundësi e mirë për të dyja ekipet, për të parë edhe njëherë problemet që mund të ketë dhe për t'i rregulluar ato përpara datës 28 janar, datë e cila është përcaktuar nga FSHF-ja për fillimin e pjesës së mbetur të kampionatit.

[gallery columns="1" size="full" ids="74845"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga