Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Të dënuar për fitoren, një durrsak vendos drejtësi në Kukës (EMRAT)

Shkruar nga NEWSPORT
Të dënuar për fitoren, një durrsak vendos drejtësi

Kukësi dhe Partizani do të përplasin “brirët” në “Kukës Arena” duke nisur që nga ora 13:30. Një duel mjaft i luftuar pritet të jetë mes dy ekipeve që kanë detyrim rikthimin te fitorja, e cila iu mungon prej disa javësh.

Një duel që është vlerësuar maksimalisht nga FSHF-ja, e cila ka vendosur edhe për gjyqtarët e sfidës. “Newsport.al” ka mësuar edhe emrat e tyre, ku kryesorë do të jetë Klodian Shahini.

Asistentë të tij Rexhino Mersinasi dhe Gerald Cenolli, teksa arbitër i 4-të është Ditmir Grumci. VAR-i i është besduar Olsion Yzeirajt, ndërsa në Avar do të jetë Idrit Myrtja.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga