Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

MAQEDONIA

SHKËNDIJA nuk ia del në shtëpi, kampionët "ngecin" ndaj VARDARIT

Shkruar nga NEWSPORT
SHKËNDIJA nuk ia del në shtëpi, kampionët "ngecin"

Shëkndija nuk ia del ta nis me fitore ndeshjen e parë në kampionat.Gjithçka ka përfunduar me rezultatin 2-2. Përsa i përket pjesës së parë, 45 minutat e para janë mbyllur 0-1, ndërsa në fraksionin e dytë vendasit kanë përmbysur ndeshjen 2-1, mirëpo nuk ka mjaftuar, sepse Vardari ka barazuar rezultatin në minutën e 85-të.

Golat për vendasit janë shënuar nga Ibraimi dhe Bojku kurse për miqtë ka vendosur Barseghyan.

 

Tags:

MAQEDONIA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga