Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Shënoi golin e barazimit, Uzuni: Besim deri në fund, japim gjithçka për këtë qytet

Shkruar nga NEWSPORT
Shënoi golin e barazimit, Uzuni: Besim deri në fund, japim
Myrto Uzuni u rikthye te goli ditën e sotme teksa shënoi për Granadan në ndeshjen përballë Almerias. Goli i shqiptarit shërbeu vetëm për një barazim 1-1 dhe 1 pikë për Granadan e cila priste fitoren ndaj ekipit të vendit të fundit. Ekipi i Uzunit shkon në kuotën e 14 pikëve në vendin e parafundit, 6 pikë nga Celta Vigo e vendit të 17-të që të siguron mbijetesën. Kanë mbetur edhe 13 ndeshje për t’u luajtur dhe Uzuni beson se do t’ja arrijnë të sigurojnë mbijetesën dhe do të japin gjithçka deri në fund. “Të mërzitur për pikën, por vetëm së bashku mund të besojmë deri në fund. Do të japim gjithçka për këtë fanellë dhe për këtë qytet. Granada ime”, shkruan Uzuni në Instagram.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Myrto Uzuni (@myrto_uzuni)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga