Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Sfidojnë sonte Juventusin, 2 raste me Coronavirus te Klubi i Serie A

Shkruar nga NEWSPORT
Sfidojnë sonte Juventusin, 2 raste me Coronavirus te Klubi i Serie A

Genoa do përballet me Juventusin në orën 20.45, për javën e 16-të të Serie A. Skuadra nga Genoa ka marrë lajmin e keq, në prag të këtij 90 minutëshi. 2 pjesëtarë stafi kanë rezultuar pozitiv me Coronavirus dhe janë izoluar tashmë. Sa i përket lojtarëve dhe anëtarëve të tjerë të stafit, të gjithë kanë rezultuar jo-mbartës të virusit të padukshëm.

Genoa renditet në vendin e 18-të me 10 pikë. Synimi i skuadrës së Shevchenkos është qëndrimi në elitë. Juventusi renditet në vendin e shtatë me 24 pikë.

Tags:

SERIA A BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga