Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Sezoni më i bukur në karrierë, rezultatet na dhanë të drejtë ne”, DA SILVA: Nuk mërzitem që humba garën me Hasanin. Këtë sukses do e bëj tatuazh

Shkruar nga NEWSPORT
“Sezoni më i bukur në karrierë, rezultatet na dhanë

Golashënuesi më i mirë i Partizanit, Victor Da Silva, dha intervistën e tij në Oversport pas fitimit të titullit kampion.

“Jam shumë i lumtur, një fitore që erdhi në javën e fundit. Rezultatet na dhanë të drejtë ne dhe po festojmë me tifozët tanë. Ky është sezoni më i bukur në karrierën time. Më mungonte fitorja e titullit pasi kupën e kam fituar me Vllazninë.

Këpuca e Artë? Nuk më vjen keq fare, dëshria ishte të fitoja titullin me Partizanin dhe jam i lumtur për këtë. Tatuazh për ditën e sotme? Kam shumë vend, besoj se do ta bëj një.”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga