Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Propozon për martesë të dashurën, ja gjetja fantastike e tifozit

Shkruar nga NEWSPORT
Propozon për martesë të dashurën, ja gjetja fantastike e

Një lajm special vjen nga Polonia. Një tifoz ka zgjedhur të konceptojë një propozim fantastik për të dashurën e tij. I është dashur të vrasë mendjen dhe të bëj një gjetje fantastike për ta bindur partneren e tij të pranojë të martohet me të. Për ta bërë surprizën sa më të bukur, tifozi polak ka ftuar të dashurën e tij në periferi, për ta marrë me vete në një pyll. Disa shokë të tij e kanë ndihmuar për të shpalosur një korografi me mjete piroteknike, korografi e ngjashme me atë çfarë tifozët bëjnë në shkallët e stadiumit.

Ndryshe këtë rradhë ka qenë teksti i shkruar në të, ku djaloshi polak nuk i shprehte dashurinë e tij klubit të zemrës, por i propozonte të dashurës për martesë. Përgjigja ka qenë një po e madhe dhe surpriza e ka realizuar qëllimin e vet. Foto e fiksuar për këtë moment po bën xhiron e botës dhe së fundmi është postuar dhe nga revista më e madhe e ultrasve në botë, ultras-tifo.net.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga