Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Paraqitjet e shkëlqyera me Interin, Chelsea dhe Real në garë për shërbimet e sulmuesit francez

Shkruar nga NEWSPORT
Paraqitjet e shkëlqyera me Interin, Chelsea dhe Real në garë

Marcus Thuram e ka nisur siç duhet aventurën e tij te Interi, me sulmuesin që nuk ka dashur shumë kohë për t’u pështatur në Serie A. paraqitjet pozitive të bëra me zikaltërtit në këtë fillin sezoni, sigurisht kanë marrë vëmendjen e ekipeve të mëdha.

Chelsea dhe Real Madrid duket se e kanë në shënjestër francezin, i cili me shumë gjasa nuk do të qëndrojë gjatë te Interi. Të dyja ekipet e shikojnë 26-të vjeçarin si të duhurin për repartin e sulmit.

Është ende herët për të folur për gjëra konkrete, por tashmë Chelsea dhe Reali e kanë “piketuar” si një prej lojtarëve që do ta monitorojnë gjatë këtij sezonit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga