Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Nga Milan - PSG te Hysaj, Muja dhe Manchester City, formacionet zyrtare në 6 sfidat e mbrëmjes

Shkruar nga NEWSPORT

Mbrëmjen e sotme do të rikthehen emocionet e ndeshjeve të Champions League. Duele dhe sfida interesante janë në program për t’u zhvilluar, teksa spektakli është i garantuar.

Të gjtihë sy e veshë do të jemi nga përballja mes Milan dhe PSG-së që do të luhet në “San Siro”. Si kuqezinjtë ashtu edhe parizienët do të hyjnë në fushë vetëm për fitoren. Një duel që premton të jetë emocionues edhe në shkallët e stadiumit, teksa në “San Siro” do të rikthehet edhe Donnaruma.

Në po të njëjtën orë do të luhet edhe duelet mes Atletico Madrid – Celtic, Crvena Zvezda – Leipzig, Porto – Antwerp i Arbnor Mujës, Lazio i Elseid Hysajt me Feyenoord si dhe takimi i fundit do të jeë mes Manchester City dhe Young Boys.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të sfidave.

Milan – PSG

Manchester City – Young Boys

Lazio – Feyenoord

Porto - Antwerp

Atletico Madrid – Celtic

Crvena Zvezda - Leipzig

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga