Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Mungesë e rëndësishme para Partizanit, Dinamo fut në mendime Mehmetin

Shkruar nga NEWSPORT
Mungesë e rëndësishme para Partizanit, Dinamo fut në mendime

Ilir Allmuça do mungojë nesër për Dinamon kundër Partizanit, për shkak se ka plotësuar numrin e katër kartonave të verdhë. Mbrojtësi i majtë u ndëshkua në sfidën e fundit me Erzenin, që u fitua 1 me 0 në “Niko Dovana”.

Kjo është mungesë e rëndësishme për Dritan Mehmetin, që duhet të mendojë pa 27-vjeçarin. Indrit Prodani dhe Ali Samake janë alternative të mundshme.

Kujtojmë se ndeshja me Partizanin luhet nesër(27 nëntor), ora 17:00. Dinamo do kërkojë fitoren pas 14 viteve, kur e arriti për herë të fundit(1-2).

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga