Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Lajmi i fundit/ Kukësi zhvillon përgatitjet pa dy titullarë, probleme për sulmuesin dhe mbojtësin

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Kukësi zhvillon përgatitjet pa dy titullarë,

Pero Pejiç dhe Ylli Shameti nuk po stërviten me Kukësin në Antalia. Verilindorët janë duke zhvilluar një seancë përgatitjesh në këto momente, ndërsa Supersport është duke e transmetuar “live”.

Siç raportohet nga Supersport, Pero Pejiç dhe Ylli Shameti nuk janë duke kryer përgatitje me grupin, sepse janë lënë pushim nga trajneri Ernest Gjoka.

Të dy titullarët e Kukësit pësuan goditje gjatë miqësores së djeshme kundër Neftçi Bakut dhe sot, Gjoka nuk ka dashur të rrezikojë me Pejiçin dhe Shametin duke i lënë ata pushim. Gjendja e tyre shëndetësore nuk është problematike.

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga