Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

"Konfirmohet Deliallisi në stol? Ai është zemra e skuadrës", drejtori i Erzenit, Ervis XHAFA: Fjalët janë të tepërta, tani t’i vëmë gishtin kokës

Shkruar nga NEWSPORT
"Konfirmohet Deliallisi në stol? Ai është zemra e

Ervis Xhafa, drejtori Erzenit, foli për Oversport pas fitores së shijaksve me Korabin që i siguroi edhe mbijetesën ekipit. Drejtori u shpreh kështu:

Shumë e vështirë, fjalët janë të tepërta. Ta shijojmë këtë arritje. Faleminderit çunave dhe stafit, të gjithëve. Ishte një finale e madhe dhe e merituam me performancën që kemi bërë gjithë vitin. Tani t’i vëmë gishtin kokës dhe të mendojmë për vitin që vjen. Falenderoj edhe profesor Xhevin (Kapllanin), falenderoj tifozët. Uroj që sezonin tjetër të jemi më kompetitiv.

Konfiromhet Deliallisi si trajner i parë? Deliallisi është zemra e skuadrës. Sot të shijojmë fitoren.

Superliga ishte shumë e vështirë, ishte e qartë që nga fillimi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga