Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Një sulmues për Vorën, prezantohet ish-futbollisti i Laçit

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Një sulmues për Vorën, prezantohet ish-futbollisti i
Foto ilustruese

Segerso Geci është futbollisti më i ri i Vorës. Është vetë klubi që njofton afrimin e lojtarit me një njoftim në faqen zyrtare.

Geci bëhet transferimi i dytë në merkato pas Gresild Likës dhe do të përforcojë repartin e sulmit. 22-vjeçari më parë ka qenë pjesë e Laçit dhe Korabit.

“Futboll Klub Vora njofton se mbrojtesi Segerso Geci është zyrtarisht futbollist i skuadrës sonë! Futbollisti 22-vjecar ka firmosur ditën e sotme duke u bërë kështu futbollisti më i ri në skuadër, Segerso Geci është aktivizuar me ekipe si Laci dhe Korabi. Klubi i Vorës i uron mirëseardhjen Segerso Gecit dhe shumë sukses me fanellën e skuadrës sonë”, njofton klubi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga