Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Lushnja dhe Besa zyrtarisht në “Play Out”, mbyllen 5 ndeshje në Kategorinë e Parë

Shkruar nga NEWSPORT
Lushnja dhe Besa zyrtarisht në “Play Out”, mbyllen 5 ndeshje
Kategoria e Pare

Janë mbyllur 5 ndeshje të vlefshme për javën e fundit të Kategorisë së Parë. Kanë rënë në sy fitoret e ekipeve nga mesi i tabelës dhe poshtë, ndërsa nuk kanë ndryshuar fatet e sezonit.

Kështu Besa dhe Lushnja janë zyrtarisht në “Play Out”. Ndeshja e fundit për Kategorinë e Parë do të luhet mes Bylisit dhe Elbasanit, që do vlejë vetëm për statistika.

Kategoria e Parë, java 33:

Besa 1-0 Flamurtari

Burreli 2-1 Apolonia

Kastrioti 4-2 Korabi

Luzi 3-3 Vora

Tomori 0-2 Lushnja

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga