Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

Jo vetëm blerje, skuadra e Superligës largon dy talentë të rinj

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm blerje, skuadra e Superligës largon dy talentë të

Ballkani nuk mendon për merkaton vetëm në hyrje, por edhe në dalje.

Skuadra e drejtuar nga trajneri, Bekim Isufi ka ndërprerë kontratat me dy futbollistë të rinj.

Bëhet fjalë për Art dhe Ermir Abazin. Një dyshe që ka ndarë rrugët me ekipin që këtë sezon kërkon të luftojë për titullin kampion të Superligës.

Ballkani luajti miqësoren e parë të verës, ku barazoi 1-1 me skuadrën e Superligës turke, Kayserispor.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga