Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Video / Ja dedikimi special i Sadikut për tifozët!

Shkruar nga NEWSPORT
Video / Ja dedikimi special i Sadikut për tifozët!

Në faqen e tij në “facebook”, sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Sadiku, ka një mesazh special për gjithë tifozët kuqezi, të cilëve u drejtohet me këto fjalë: “Kjo fitore ëhstë për ju! Ju falënderojmë shumë për mbështetjen tuaj dhe jemi vërtet krenarë për ju. Le të të vazhdojmë kështu”.

[video width="400" height="224" mp4="http://newsport.al/wp-content/uploads/2016/06/sadiku-video.mp4"][/video]

 

Tags:

KOMBETARJA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga