Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Hoqi pantallonat në stadium, policia nis hetimet për bukuroshen 21-vjeçare

Shkruar nga NEWSPORT
Hoqi pantallonat në stadium, policia nis hetimet për bukuroshen
Kishte shkuar në stadium për të mbështetur skuadrën e Barit, por tashmë Coyote Cutee mund të përballet me një gjobë të majme. Bukuroshja 21-vjeçare ështëe bërë virale për fotografinë e saj të postuar në rrjetet sociale ku shfaqet në stadium me pantallonat e ulura duke treguar të pasmet. Fotot e saj e kanë vendosur në telashe. Policia ka nisur hetimet dhe ajo rrezikon të dënohet me një gjobë për sjelljen e saj në ndeshjen e futbollit.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga